اخبار

بازدید مشترک در راستای اجرای طرح شهید سلیمانی در شهر علی اکبر. گالری

آغاز بازدید مشترک باحضور بخشدار بخش تیمور آباد،شهردار،شورای شهرعلی اکبر،نیروی انتظامی ،سپاه وکارشناس بهداشت محیط شبکه در قالب طرح سردار شهید سلیمانی با هدف نحوه اجرای پروتکل های بهداشتی در ادارات و مراکز تهیه وتوزیع سطح شهرعلی اکبر هامون.

ادامه مطلب

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی به منظور کنترل و پیشگیری از بیماری کرونا در شهرستان هامون برگزار شد . گالری

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی به منظور کنترل و پیشگیری از بیماری کرونا در شهرستان هامون برگزار شد . این جلسه با حضور فرماندار، معاون شبکه بهداشت و درمان، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه و سایر مدیران دستگاههای اجرایی در محل فرمانداری شهرستان هامون تشکیل و در پایان جلسه فرماندار و اعضای جلسه با حضور بازرسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان از ادارات جهاد کشاورزی ، بانک ها و نانوایی ها و ...سطح شهرمحمدآباد از نحوه اجرای صحیح پروتکل های بهداشتی بازدید کردنند. این جلسه با حضور فرماندار، معاون شبکه بهداشت و درمان، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه و سایر مدیران دستگاههای اجرایی در محل فرمانداری شهرستان هامون تشکیل و در پایان جلسه فرماندار و اعضای جلسه با حضور بازرسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان از ادارات جهاد کشاورزی ، بانک ها و نانوایی ها و ...سطح شهرمحمدآباد از نحوه اجرای صحیح پروتکل های بهداشتی بازدید کردنند.

ادامه مطلب

ویزیت رایگان در روستای بهرام آبادبه مناسبت هفته بسیج گالری

به مناسبت هفته بسیج اردوی جهادی در بخش مرکزی شهر محمدآباد با برنامه ریزی بسیج جامعه زنان و بسیج جامعه پزشکی شهرستان هامون برگزار گردید. این گروه در اقدامی جهادی بصورت یک روزه با همکاری پایگاه محبان فاطمه(س) حوزه فاطمه الزهرا و با حضور تیم بسیج جامعه پزشکی هامون اردو جهادی خود را در روستا بهرام آباد در قالب ویزیت و داروی رایگان و انجام معاینات برگزار نمودند. درهمین راستا تعداد ۴۰ نفر از عموم مردم توسط پزشک عمومی مورد معاینه و ویزیت رایگان قرار گرفتند.

ادامه مطلب

رزمایش اعزام گروههای پزشکی بمناسبت هفته بسیج در شهرستان هامون آغاز شد. گالری

رزمایش اعزام گروههای پزشکی بمناسبت هفته بسیج در مناطق محروم با همکاری بسیج جامعه پزشکی شبکه بهداشت و درمان و ناحیه مقاومت سپاه هامون برگزار شد . در این طرح خودروهای امدادی ضمن رژه در سطح شهر محمدآباد و حساس سازی مردم به گسترش ویروس کرونا با اعزام گروههای پزشکی به منطقه دهکول ، تیلر و دولت آباد نسبت به ویزیت و اهدای داروی رایگان اقدام کردنند.

ادامه مطلب

بازدید مدیرکل درمان کمیته امداد حضرت امام (ره ) کشور و مدیر کل کمیته امداد استان از برنامه های حمایتی زنان باردار و شیرده در مرکز خدمات جامع سلامت محمدآباد .

بازدید مدیرکل درمان کمیته امداد حضرت امام (ره ) کشور و مدیر کل کمیته امداد استان از برنامه های حمایتی زنان باردار و شیرده در مرکز خدمات جامع سلامت محمدآباد . در این بازدید که با حضور کارشناسان تغذیه معاونت بهداشتی و شبکه بهداشت و درمان هامون انجام گرفت مهندس کریمی معاون شبکه بهداشت و درمان هدف از اجرای این برنامه را ارتقاء وضعیت تغذیه مادران باردار و شیرده نیازمند با مشارکت شبکه بهداشت و درمان و کمیته امداد حضرت امام (ره) عنوان کرد و گفت : مادران باردار مبتلا به سوء تغذیه و نیازمند پس از غربالگری و پایش از ابتدای ماه چهارم بارداری تا ۶ ماه پس از زایمان بمدت ۱۲ ماه تحت پوشش برنامه حمایتی قرار خواهند گرفت وی افزود با توجه به شیوع بیماری کرونا و جلوگیری از هرگونه تجمع ماهیانه مبلغ ۱/۰۰۰/۰۰۰ ریال به حساب مادران باردار واریز و می توانند نسبت به تهیه اقلامی شامل حبوبات ، خرما، پنیر و .. اقدام نمایند.

ادامه مطلب

پایش و غربالگری

تب سنجی و غربالگری از نمازگزاران نماز جمعه شهر علی اکبر و نظارت بر رعایت پروتکل ها بهداشتی توسط دفتر بسیج جامعه پزشکی شبکه بهداشت و درمان شهرستان هامون مورخ۹۹/۸/۲۳

ادامه مطلب

جلسه هماهنگی و حساس سازی تیم سلامت و بسیج جامعه پزشکی شهید باهنر با شهردار و شورای اسلامی شهر علی اکبر.

جلسه هماهنگی و حساس سازی تیم سلامت و بسیج جامعه پزشکی شهید باهنر با شهردار و شورای اسلامی شهر علی اکبرتشکیل شد. در این جلسه در خصوص مشکلات بهداشتی شهر و افزایش موارد مشکوک مراجعه کننده به مرکز ۱۶ ساعته و تاکید بر تعطیلی پنجشنبه بازار و جلوگیری از هر تجمع در مراسمات ازدواج و عزاداری و رعایت فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک. و آموزش به مردم مسایلی مطرح شد.

ادامه مطلب